Firma põhitegevus ei ole mee tootmine, see on üks osa kogu tegevustest, kõik on küll seotud mesindusega. Mesindusega tegeletakse kolmandat põlve. Mee kogused on suhteliselt väikesed ja kauplustes mett ei turusta.
Hea mesi paneb kurgu natuke kipitama.
Kvaliteetne mesi kristalliseerub varem või hiljem.
Talvel mett ostes tuleks eelistada just kristalliseerunud mett, nii on risk petta saada suhteliselt väike.
Mett ei soovitata hoida külmkapis, sest see imab niiskust. Liiga soojas ka mitte, Mett tee või kohvi sisse pannes tuleb seda võtta meepurgist kuiva lusikaga, liigne niiskus mis võib lusikaga kaasa minna paneb mee käärima.

Ühe lusikatäie mee kogumine on paarikümne mesilase elutöö !

Mesi on tervislik, söö mett !

Toiduplast ämber 1 kg - 7 €

------------------------------------------------------------------- Klaaspurk kandiline 900gr - 6,5€

-------------------------------------------------------------------Kinkepurk klambriga kaanega 1kg - 9€

------------------------------------------------------------------- Õietolm 200gr - 7€


------------------------------------------------------------------- Kreemjas ehk võidemesi on mesi nagu mesi ikka, kuid seda on segatud nädala jooksul iga päev teatud aja, lisatud ega ära võetud ei ole midagi, kõik omadused on alles. Tulemuseks vaid see, et ei kristalliseeru purgis täiesti  tahkeks. Kreemjas mesi saadaval alates augusti lõpust/septembrist.
1 kg 8€


------------------------------------------------------------------- Taruvaigu tinktuur ( taruvaik + piiritus) 30%-line, pudel 50ml.  Looduslik antibiootikum.
Külmetuse puhul 15 - 20 tilka sooja tee sisse.
Lisaks saab lugeda erinevate haiguste ravil taruvaigu kasutamisest allolevalt lingilt :  http://manaratas.blogspot.com.ee/search?q=taruvaik
Hind : 6€ 
------------------------------------------------------------------- Alati võib tulla kohapeale ostma, kindlasti palume ette helistada. Saab vaadata ruume kus meekäitlemine toimub, vurritamise hooajal saab ka näha kuidas mesi purki saab. Tellimuse saab ka esitada siit ja lepime kokku kohaletoimetamise. Pakiautomaati tellimisel miinimum kogus 3 purki, lisandub saatekulu. Hea kogus on 5 ämbrit, mahuvad täpselt pappkasti. Saatmise hind pakiautomaati 3,9€.
Email again:
Kui olete tellimuse ära saatnud, ei tule kinnitust Teie e-postile, siia ilmub kiri, et tellimus saadetud ja te ei pea muretsema. Teiega võetakse ühendust lähima 24h jooksul, saadetakse arve ja pannakse mesi teele peale arve laekumist kohe.